Xhensila me bikini, por me tatuazh, frekuenca`té dua’

HERMES, agjensi udhëtimi

?????????????????????????????????????????????????????????

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj prej disa ditësh ka filluar zyrtarisht pushimet verore.

Këtë e dëshmojnë fotot e publikuara në rrjetet sociale, ku Xhensila nuk ka nguruar të dalë dhe me bikini.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar në Instastory disa foto ku shihet në një jaht teksa shijon shampanjën e veshur me rroba plazhi.

Përveç linjave perfekte, ndjekësve i ka tërheq vëmendjen tatuazhi i saj i ri në krahun e zemrës, ku shfaqet grafiku i rrahjeve të zemrës.

Kujtojmë që pak kohë më parë bashkëshorti i saj, Besi në një intervistë rrëfeu se në njërin krah ai ka bërë tatuazh frekuencat e zërit të Xhensilës kur ajo i thotë: ‘Të dua’.

Hits: 387

Be the first to comment

Lini një Përgjigje