“Miss Universe Albania 2019” me poza joshëse

Ditë më parë u shpall si më e bukura e Shqipërisë duke fituar kurorën e “Miss Universe Albania 2019”.

Është fjala për Cindy Marinën, e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Pikërisht nga ky vend, përkatësisht Los Angelosi i Kalifornisë ka sjell marrë joshëse dhe i ka sjell në rrjetet sociale.

Në fakt, bukuroshja ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teka shihet e veshur vetëm në bikini.

“Mos harroni të buzëqeshni”, ka shkruar ajo krahas së fotografisë joshëse, të cilën e kanë mbi 2500 ndjekës.

Ndryshe, Cindy është vollejbolliste përtej oqeanit Atlantik dhe përfaqëson ngjyrat e kombëtares sonë. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje