E Fundit/ Meta fton në tryezë Ramën, ja reagimi i tij

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ftuar në një tryezë Kryeministrin Edi Rama, por ky i fundit ka refuzuar.
Më poshtë keni letrën e dërguar nga Meta dhe përgjigjen e Ramës në Twitter.View image on Twitter

View image on Twitter

Be the first to comment

Lini një Përgjigje