Me këtë foto Zaimina uron bashkëshortin

Në familjen e tyre ka festë.

Bashkëshorti i Zaimina Vasjarit, Klodi, sot feston ditëlindjen, e padyshim që një urim e ka marrë edhe nga këngëtarja.

Ka qenë Zai ajo e cila përmes Instagramit uroi të dashurin e saj me fjalët “Urime ditëlindjen dashuri”.

Në foto, çifti shihen një pishinë dhe Zaimina si çdoherë tjetër dukej përvëluese.

Në familjen e tyre ka festë.

Bashkëshorti i Zaimina Vasjarit, Klodi, sot feston ditëlindjen, e padyshim që një urim e ka marrë edhe nga këngëtarja.

Ka qenë Zai ajo e cila përmes Instagramit uroi të dashurin e saj me fjalët “Urime ditëlindjen dashuri”.

Në foto, çifti shihen një pishinë dhe Zaimina si çdoherë tjetër dukej përvëluese.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje