Aktori Albano Bogo publikon foto me partneren

Aktori i njohur i humorit, Albana Bogdo, ka zbuluar më në fund partneren e tij ku me anë të një fotoje të publikuar në në ‘Instagram’ ka ‘rrëfyer’ diçka më shumë rreth jetës së tij private.

Albano ka ndarë me ndjekësit e tij një foto shumë të ëmbël krah partneres së tij aktuale, e cila siç është një vajzë bionde.

Përkrah fotos, aktori shkruan: ‘Dashuria e jetës sime’, e  cila i ka surprizuar të gjithë për shkak se deri më tani aktori ka preferuar mos të flasë në asnjë moment për këtë pjesë.

Menjëherë pas këtij momenti në Instagram-in e Albanos kanë mbërritur urime të ndryshme nga të gjithë ndjekësit dhe miqtë e aktorit.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje