Ngjarja në KZAZ, polici pa ndjenja niset ne urgjencē

Një efektiv policie ka rënë pa ndjenja sot në KZAZ në Kamzës, ku ka pasur përplase mes militantëve të PD për të hyrë në këto ambiente.

Është parë që polici ka rënë pa ndjenja dhe ka qenë në gjendje të rënduar, por edhe pas ndihmës që i është dhënë nga personat aty pranë, nuk ka mundur te permendet.

Menjehere e kane nisur per ne spital per te marre ndihmen mjekesore.

Polici shfaq probleme, i bie te fiket (2)1

Kujtojme se diten e sotme gjate paradites ne kete shkolle ku jane vendosur materialet zgjedhore, ka pasur perplasje mes militanteve te PD dhe forcave te policise, per te penguar futjen e tyre ne qendren e KZAZ, dhe pak me heret eshte perdorur edhe spraj lotsjelles nga policia per te shperndare qytetaret te cilet arriten te hapin porten kryesore te shkolles.

Polici shfaq probleme, i bie te fiket (1)
Polici shfaq probleme, i bie te fiket (2)
Polici shfaq probleme, i bie te fiket (3)

Be the first to comment

Lini një Përgjigje