Skënderbeu bën publike detajet e fundit nga CAS-i

Skënderbeu ka reaguar në lidhje me lajmet e fundit të shpërndara në medie për një vendim të mundshëm të CAS-it.

UEFA nuk priti vendimin e kësaj gjykate, por zyrtarizoi Laçin në Europa League. Kjo ngjalli dyshime se vendimi ishte marrë dhe drejtuesit e klubit korçar po e mbanin të fshehtë. 

Një lajm i tillë është hedhur poshtë nga Skënderbeu përmes një njoftimi zyrtar.

Klubi bardhekuq reagoi në faqen zyrtare të “Facebook” ku sqaron se nuk ka asgjë të vërtetë dhe tregon se vendimi do të merret me datë 21 qershor. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje