Ndoka për Juncker: Pijanec dhe me tendencë për LGBTI

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar në rrjetet sociale, Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Junker, duke postuar foton e këtij të fundit duke u puthur me Kryeministrin Rama.

Ndoka shkruan se Junker është pijanec dhe me tendencë për LGBTI.

Sipas demokristianit, Presidenti i Komisionit Europian di që zgjedhjet në Shqipëri zhvillohen në muajin prill.

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti!😡 Të keqen e Knutit!😉

Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!🙏”, shkruan Ndoka.

Ndoka-Junker
Aleatet-e-Bashes-
Junker-RAma-puthja

Be the first to comment

Lini një Përgjigje