Bieber – Cruise: Eja të ndeshemi në tetëkëndësh

Justin Bieber ka ftuar aktorin Tom Cruise që t’i bashkohet në tetëkëndësh dhe të masin forcat si burrat.

Ky lajm ka tronditur fansat e të dy yjeve dhe tashmë shumëkush po e konsideron si një përballje të vitit.

Këngëtari 25-vjeçar ka shkruar përmes llogarisë së Twitterit se aktori hollivudian nuk do të mbijetonte nga turpi nëse nuk do të pranonte këtë ofertë.

“Unë dua të sfidoj Tom Cruise për të luftuar në tetëkëndësh. Tom, nëse nuk pajtoheni me këtë luftë, kan frikë s nuk do të mbijeton nga turpi.” Ai është i gatshëm të luftojë”, shkroi Bieber.

Në mesazh, kanadezi gjithashtu përfshiu presidentin e UFC-së, Dan White, duke kërkuar ndihmë në negocimin e përballjes. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje