Maliqi – Braçes: Pse ike nga Berati, pse?

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Deputeti Lefter Maliqi mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”  ka sfiduar  Erion Braçen, që tashmë mban edhe postin e zv/kryeministrit.

Ai është shprehur se kur Erion Braçe ishte përfaqësues i PS në Berat është lëvizur nga Rama pasi ishte mundur në të tri komunat.

‘Unë kam dal në debat me Braçen dhe e kam mundur… Pyete Braçen pyete pse ike nga Berati. Pyete thuaji. E kam mundur Braçen në të tri komunat dhe e hoqi Rama nga Berati e çoi në Fier.’, u shpreh ai.

Në këtë emision Maliqi ka debatuar me analistin Arjan Curri pasi ky i fundit i ka thënë se komandant policie e kishte bërë Braçe. Por menjëherë ia ktheu Maliqi i cili shtoi se komandant ishte bërë falë aftësive të tij.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje