Deputeti i PS/ Bashkia në drejtim të paditur, ta kthejmë në ullukun…

Pasi deklaroi dy ditë më parë, për përgjimet e Vangjush Dakos, se është treguar korrekt në biseda me bandën e Shijakut, këtë të shtunë deputeti i PS, Adnor Shameti, në një takim elektoral me kryeministrin Edi Rama në Çorovodë bëri një tjetër deklaratë qesharake.“Bashkia e Çorovodës ka ikur në drejtim të paditur dhe ka ardhur dita që ta kthejmë ujin atje ku ka shkuar përherë, tek ulluku i Partisë Socialiste”, u shpreh Shameti.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje