Identifikohet 70 vjeçarja e mbytur një natë më parē

Fier – Një grua 70-vjeçare është gjetur dje e mbytur në një lumë të fshatit Ndërnënas, në Libofshë të Fierit. Policia tha se trupi i pajetë i gruas së moshuar është gjetur nga peshkatarë të zonës.

Gruaja që u gjet e mbytur dje në Fier është Bala Marra.

Viktima është e datëlindjes 1928 dhe është nga Kozara e Kuçovës. Ajo dyshohet të jetë vetëmbytur në lumin Osum.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje