Protesta/ Presidenti Meta: Tregoni vetëpërmbajtje!

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Me tensionimin e dukshëm të situatës në protestën e opozitës përballë parlamentit, Presidenti Ilir Meta ka reaguar për herë të parë.

Përmes një njoftimi të bërë publik nga Presidenca, Ilir Meta ka bërë thirrje për vetëpërmbajtje.

“Presidenti i Republikës Ilir Meta bën thirrje për vetëpërmbajtje,  shmangien e incidenteve dhe provokimeve”-thuhet në njoftimin e shkurtër të Presidencës.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje