Lëkundje tërmeti ndihen dhe në Fier

Lëkundje tërmeti rreth orës 9 jan ndier mëngjesin e sotëm në Fier. Nuk dihet se ku ka qënë epiqëndra dhe sa ka qënë amplituda e lëkundjeve.

Lëkundjet kanë zgjatur për disa sekonda Mëngjesin e sotëm lëkundje tërmeti të forta janë ndier në Korçë

Be the first to comment

Lini një Përgjigje