Seksi dhe joshëse, ja 10 fotot Kejvina Kthella

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Kejvina Kthjella është njëra prej modeleve më të kërkuara shqiptare kohëve të fundit

Filloi nga emisionet e ndryshme nëpër Shqipëri dhe tani është njëra prej vajzave më të dashura shqiptare.

Është kjo Kejvina Kthella, e cila vazhdimisht po tregon format e saj seksi nëpër rrjetet sociale.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit që ajo ka sjell për të gjithë fansat e saj.

E me të ardhur stina e bikineve, Kejvina nuk është ndalur në asnjë moment duke bërë foto qoftë në bikine dhe qoftë në të brendshme, duke u paraqitur tepër “e nxehtë” me fotot e saj. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje