Rama nesër në Tiranë çel fushatën elektorale

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar qytetarët për hapen e fushatë elektorale ditën e nesërme në Tiranë, pranë parkut olimpik në kryeqytet.

Përmes një postimi në rrjetin social, Rama ka përcjellë një foto si dhe një dixhiturë të shkurtër, duke thënë se më 30 qershor do të ketë zgjedhje dhe pikë.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje