Modelja pasurohet nga shitja e fotove nudo

?????????????????????????????????????????????????????????

Milionerja më e re në Britaninë e Madhe ka nisur të shesë fotografi topless të vetes për 50 paund.

Jane Park ishte 17 vjeçe kur fitoi 1 milionë paund, gjë që i ndikoi për keq në jetë pasi nuk arrin të gjejë një partner të besueshëm.

Tashmë ka nisur të shesë fotografitë nudo për një arsye tepër të rëndësishme.

“Ndihem kaq e fuqishme. Kam shitur fotografi online për meshkujt e dëshpëruar që të shohin gjoksin tim për 50 paund dhe paratë do t’i dhuroj për bamirësi”, shkruajti Jane.

23-vjeçarja i bëri të qartë të gjithëve se kjo nuk është një mënyrë për të rritur pasurinë e saj, por për të ndihmuar të tjerët.

Kujtojmë se më parë, Jane deklaroi se kishte një vit pa kryer marrëdhënie seksuale.

Vitin e shkuar, në përpjekje për të gjetur një partner, Jane krijoi një faqe interneti ku të “interesuarit” mund të aplikonin dhe ajo do tu ofronte 80 mijë euro.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje