‘Spice Girls’, ribashkohen dhe performojnë

HERMES, agjensi udhëtimi

Grupi i njohur muzikor i vajzave ‘Spice Girls’ janë ribashkuar më në fund pas shumë kërkesave.

Katër këngëtaret performuan së bashku në Dublin pas shumë viteve. Ato u pritën ngrohtë në Irlandë.

Performancën e tyre hapën me këngën hit ‘Spice Up Your Life’.

Grupi legjendar pritet të kenë një turne në gjithë botën gjatë këtij viti.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje