Noizy/ Nuk arriti në kohë, anulohet koncerti

Ishte paraparë që në mbrëmjen e 18 majit të mbahej një koncert në Lausanne të Zvicrës me protagonistët Noizy dhe Mimoza Shkodra.

Teksa këngëtarja nga Kosova ka mundur të jetë e pranishme, jo e njëjta gjë ka ndodhur edhe me Noizyn.

Ky i fundit ka lajmëruar fansat përmes një postimi në InstaStory se nuk do të jetë prezentë në këtë mbrëmje, për shkak të vonesës.

“Lausanne nuk arritem dot në kohë sonte. Kështu që shihemi herëve tjera, kërkoj ndjesë. Ju dua”, ka shkruar Noizy në InstaStory.

Foto: Noizy/InstaStory

Nga kjo fansat duket të kenë ngelur të zhgënjyer pak, por që gjithsesi janë gjëra që rëndom ndodhin.

Noizy ndërkohë vazhdon të jetë shumë aktiv në industrinë e muzikës qoftë me projekte të shumta muzikore, por edhe koncerte brenda dhe jashtë trojeve shqipfolëse. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje