Bebe Rexha, plot stil dhe një vajzë pa komplekse

Këngëtarja Bebe Rexha ka treguar edhe njëherë se ajo nuk ka komplekse për t’u dukur e bukur

Këtë ajo e ka bërë me anë të fotografisë së fundit që ajo ka postuar në rrjetet sociale, ku nuk ka përdorë asnjë filtër që të duket më e bukur për fansat e saj.

Madje, ajo edhe ka shkruar se ka mundur ta bëj një gjë të tillë, por nuk e ka bërë.View this post on Instagram

I probably should of photoshopped my stomach and made it look flat. I probably should of photoshopped my legs to make them look thinner. I probably should of made myself look taller and Smoothed my legs. But I didn’t. Society can really fuck with you. Here is what a real woman looks like on Instagram without photoshop.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on May 17, 2019 at 12:53pm PDT

“Ndoshta kam mundur që stomakun tim ta bëj më të vogël me fotoshop. Ndoshta kam mundur që ti bëj këmbët të duken më të holla me fotoshop. Ndoshta kam mundur të dukem më e gjatë duke tëholluar këmbët e mia. Por, nuk e bëra. Kjo shoqëri me të vërteta na ka qu për dreq. Këtu e shikoni si duket një grua e vërtetë, pa përdorë Instagram”, ka shkruar Bebe.

 Bebe shpesh është akuzuar se nuk i mban mirë linjat e saj të trupit.

Madje, këngëtarja nuk kishte gjetur stilist as për mbrëmjen e Grammy’ve, për të cilën gjë ajo kishte akuzuar stilistët duke thënë se ajo “nuk mund ti hiqte vithet e saj të mëdha”, që ata të prenin një fustan për të. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje