Melania Trump – Yll dhe stil për këtë sezon pranveror

HERMES, agjensi udhëtimi

Nuk ka gjë më të mirë sesa kur i vishni rrobat e para nga gardëroba e pranverës – ngjyrat më të ndritshme, materialet më të lehta dhe trendet e reja që mirëpriten çdo sezon.

Këtë ndjenjë e din edhe Zonja e Parë, Melania Trump, e cila qysh prej fillimit të stinës së pranverës ka shkëlqyer me stilin e saj unik.

Melania Trump njihet si një person me stil, e aftësitë e saja të kombinimit të veshjeve i ka dëshmuar në veçanti gjatë kësaj pranvere.

Më poshtë i keni disa foto ku ajo ka shkëlqyer me stilin unik në këtë stinë të pranverës. 

Melania Trump me një fustan “Emilia Wickstead” me rrip në bel, me nuancë të pasur të gjelbër

Melania Trump me një fustan të bardhë me pika të zeza nga Alessandra Rich

Zonja e Parë, Melania Trump me fustanin “Ellen” nga Emilia Wickstead

Melania Trump me një pallto Louis Vuitton

Be the first to comment

Lini një Përgjigje