Dafina Zeqiri/ 9 modele flokësh në 3 muaj

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Dafina Zeqiri nuk po mund të ‘rehatohet’ me një model të flokëve.

Këngëtarja njihet si një nga artistet që ka eksperimentuar më së shpeshti me dukjen e saj.

Dhe këngëtarja e ka nisur 2019 me një dëshirë për të ndryshuar modelin e flokëve aq shpesh sa fansat nuk po dinë cili i shkon më shumë.

Normalisht që kjo ka qenë edhe në funksion të klipeve që ajo ka xhiruar, ku së fundmi ka publikuar “A e man n’men” dhe “Rofe”.

Dhe më poshtë, po ju tregojmë të gjitha ndryshimet prej të cilave mund të merrni dhe inspirim për ndryshimin tuaj të radhës:

1

2

3

4

5

6

7

8

Dhe i radhes…

Be the first to comment

Lini një Përgjigje