Pranvera sjell tatuazhet e reja (fotot)

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Stina e pranverës mbrriti, të rinjtë e të rejat vijnë në këtë stinë duke nxjerr në pah krahët, këmbët, muskujt dhe që të duken sa më tërheqës ata bëjnë dhe tatuazhe.

Kan mbrritur edhe modelet e reja të tatuazheve

Be the first to comment

Lini një Përgjigje