Beyonce fytyra e re e Adidas

Beyonce është fytyra e re për reklamim të firmës Adidas,  një kompani të veshjeve sportive që dy vitet e kaluara më shumë sukses e kanë reklamuar dy këngëtarët Rita Ora dhe Dua Lipa

Beyonce ka pozuar me një bikine të kuqe derisa kështu ka lajmëruar fillimin e bashkëpunimit të saj me Adidas.

Beyonce ka pozuar pranë qindrave atlete të Adidas të cilat i ka postuar në postimin e saj të fundit në Instagramin e saj.

Ajo është zgjedh pas dy viteve që të jetë fytyrë e Adidas, këtij brendi sportiv që dy vitet e kaluara e ka reklamuar këngëtarja Rita Ora (2017) dhe Dua Lipa (2018). /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje