Kombinimi pranveror/ Francezet e adhurojnë, ne i kopjojmë

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Francë – Kombinimi i thjeshtë të cilin planifikojmë ta provojmë

Nuk është kurrfarë sekreti që femrat e gjithë botës i adhurojnë francezet dhe stilin e tyre të shkujdesur dhe të stërholluar, transmeton Telegrafi.

Dhe posaçërisht i adhurojmë kur krijojnë trend, i cili është i thjeshtë për t’u kopjuar dhe për t’u bartur në jetën e përditshme!

Kombinimi i fundit në një sërë kombinimesh është ideal për pranverë, ndërkaq fjala është për kombinimin e xhinseve dhe trikove.

Në edicione pasteli apo të zeza, në kombinimin me xhinset e bardha apo klasike të kaltra ky është kombinimi me të cilin nuk mund të gaboni dhe si i bartin francezet tona të adhuruara zbulojeni në vazhdim:

Be the first to comment

Lini një Përgjigje