LABORATORI MJEKËSOR “HELIOS”

EKONOMI

EKONOMI

Basha: Qeveria po mbyt biznesin

11 Nëntor, 2019 0

Biznesi në vend është në luftë për mbijetesë si rezultat i politikave të dështuara të qeverisë. Kështu deklaroi Lulzim Basha nga […]

HOTEL “VILA BLU” HIMARË

RAJONI

BOTA

HOTEL “KRISTAL” BORSH

OPINION

OPINION

NOTERI TË MOS BËHET PRESIDENT

14 Nëntor, 2019 0

Nga Andi Bejtja – Përplasja mes shumicës dhe Presidentit mbi zgjedhjen e anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese është një “betejë” që […]

VOTONI SONDAZHIN

A ËSHTË BASHKIA FIER NË KRAH TË BIZNESIT?

Loading ... Loading ...

KUSHINETA DHE PREMISTOPA

POLITIKË

KRONIKË

AKTUALITET

KULTURË

VIDEO

ELEKTROAUT AUTOMJETESH

VOTONI SONDAZHIN

A DO TË KETË DY PALË ZGJEDHJE NË PRANVERËN E VITIT 2020?

View Results

Loading ... Loading ...

MË TË LEXUARAT E DITËS

Një kryebashkiak në Qarkun Fier i dënuar në Greqi!
Arrestohet trafikanti i shumëkërkuar nga Italia
Videot e ISIS’it po montohen në Kosovë
Home
Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua me pro serbët kundër Kosovës
Baballarët që kanë vajza jetojnë më gjatë
Arrestohen dy persona të shpallur në kërkim
Aksidenti/  Makina përplas 11 vjeçarin me biçikletë

NJOFTIME

Njoftime

Bolv-Oil kërkonë shitës karburanti

15 Tetor, 2019 0

Bolv-oil sh.a kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin “SHITËS KARBURANTI”  📍Adresa e punës: “Tiranë” dhe “Autostrada Durrës-Tiranë, km.6, Komuna Rrashbull.” […]

HIDROSANITARE

SPORT

AGJENSI UDHËTIMI

Close
Contakt & Denonco
close slider

UA-51212027-1
Read more:
“Çmenduria”/ Nga Londra në Australi për 4 orë,

Avionët hipersonikë me pasagjerëve në të ardhmen...

Close