Manjola Nallbani vë në pah trupin në poza me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, ka treguar edhe një herë se mosha është vetëm një numër.

Ajo së fundmi ka pozuar në bikini dhe këtë fotografi e ka ndarë me fansat në llogarinë e saj personale në Instagram.

Artistja, e cila njihet për hitet e shumta, ka vënë në pah linjat trupore, edhe pse tashmë ka 50 vite.

“Faleminderit Zot për çdo minutë që më jep frymë. Si çdo njeri unë kam filozofinë time të jetës. Besoj që njeriu është energji shpirtërore dhe mendore e mbështjellë me trup. Ka qenë gjithmonë e rëndësishme për mua që këtë energji ta përdor për të bërë më të mirën me veten time dhe njerëzit që përbëjnë botën time e jo ta shpërdoroj ose ta kthej në konkurs me të tjerët”, ka shkruar Nallbani në postimin e saj.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

Vlen të ceket se Manjola është një nga të paktat artiste shqiptare që i ka rezistuar kohës me stilin muzikor që posedon tash e shumë vite.

View this post on Instagram

🌴☕️🌞🥰

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

Be the first to comment

Lini një Përgjigje