Shqipëria “rrihet” nga Franca 4-1, Cikalleshi shënon golin e nderit

Franca ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 4:1 në ndeshjen kundër Shqipërisë, e cila po zhvillohet për momentin në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2020. Ka qënë Cikalleshi që ka fituar një penallti duk e kthyer vet në gol duke shënuar kështu dhe golin e nderit

Në minutën e 85-të të ndeshjes, skuadra e Didier Deschamps e shënoi golin e katërt të ndeshjes, përmes Jonathan Ikone,

Be the first to comment

Lini një Përgjigje