Basha: Ja hajdutët që po vjedhin Shqipërinë (video)

Kreu i opozitës Lulzim Basha publikon sot një video më të gjithë eksponentët e rëndësishëm të qeverisë së Edi Ramës.

Sipas Bashës këta janë hajdutët me të cilët Rama po vjedh Shqipërinë.

“Ja banda e kriminelëve dhe hajdutëve me të cilët Edi Rama ka zaptuar çdo pushtet për të vjedhur Shqipërinë.

Krimi dhe Edi Rama janë të pandashëm. Që të largojmë krimin duhet të largojmë Edi Ramën!”, shkruan ai./Express

Be the first to comment

Lini një Përgjigje