Borsh, skafi pushtohet nga flakët

Një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit.

Nuk dihen ende shkaqet. Flakët dhe tymi kanë grumbulluar plot njerëz rreth vendit të ngjarjes..

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit.

Kujtojmë që pak javë më parë një anije turistike në Karaburun u përfshi nga zjarri duke u djegur plotësisht, ndërsa ekuipazhi që ishte në gjumë u hodh në det.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje