Bar – Restorant “Ilia” ofron vende pune

Menaxheri i Bar – Restorant “ilia” qe ndodhet ne “Qafen e Koshovices” Fier kerkone te punesoje:

Zgarist, pjatalares dhe sanitare

Te interesuarit te kontaktojne ne nunurin e telefonit 0683980623

Be the first to comment

Lini një Përgjigje