Martohet futbollisti Lenjani, me trashëgime e në kokë të beqarëve

Futbollisti i njohur shqiptar, Ermir Lenjani, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë, me partneren e tij, Herolinda.

Dasma është zhvilluar në Durrës dhe ka qenë tejet private, pa prezencën e mediave apo të kamerave.

Të ftuar në dasmë ishin disa futbollistë, familjarët dhe miqtë e ngushtë të futbollistit.

Foto: Instagram

Disa nga imazhet e pakta që qarkulluan në rrjetet sociale shfaqin momentin kur çifti i ri u futën në sallën e dasmës për të k♪7rcyer valsin e dashurisë.

Përndryshe, Ermir Lenjani njihet si një prej futbollistëve më në zë të Kombëtares Shqiptare. 

Ermir Lenjani (Foto: Michael Steele/Getty Images/Guliver)

Be the first to comment

Lini një Përgjigje