Luana Vjollca nuk duron dotë më, sekretin e saj e bën publik

Luana Vjollca nuk ka duruar dote me dhe ate qe ajo e quante dhe e mbante si sekretin e saj ajo tashme e ka bere publik .

Ne llogarine e saj ne rrjetin social instagram Luana ka publikuar nje video me nje djal simpatik i cili nder te tjera edhe pse i huaj flet edhe disa fjale shqip i cili ka pohuar se i flet disa fjale dhe i ka mesuar sepse ja thone shume vajza keto fjale

Be the first to comment

Lini një Përgjigje