Qytetari ankohet në rrjet social, komentet “masakrojnë” kryebashkiaken Balilaj

Kryebashkiakja e Patosit Rajmonda Balilaj duket se e mori edhe mandatin e tretë, por nje thenie thote se – cdo popull meriton qeverine qe voton, dhe ne Patos Rajmonda Balilin e votuan.

Nje qytetar ankohet ne rrjetin social te Patosit ku thote se pastroni rrugen se po na vijne gjarperinjte ne shtepi poshte jastekut dhe ne mes te qytetit.

Ankesa e botuar ka marre shume komente nga qytetare te ndryshem te cilet kane ironizur si kryebashkiaken ashtu edhe votuesit e saj, pra patosaraket

Shikoni me sposhte

Be the first to comment

Lini një Përgjigje