Aleatët e PD takim urgjent me Bashën

Në selinë e PD në këto momente kanë hyrë Monika Kryemadhi, Petrit Vasili, Agron Duka dhe Fatmir Mediu.

Duket se opozita e bashkuar ka vendosur të bëjë lëvizjen e radhës, pasi kanë dalë rezultatet e zgjedhjeve në disa bashki të vendit.

Ata pritet që të kenë një takim me kryetarin e PD Lulzim Basha.Kujtojmë se Basha tha se këto votime ishin një sukses për opozitën, pasi 80 përqind e shqiptarëve bojkotuan zgjedhjet farsë të kryeministrit Rama.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje