Kokëdhima: Rama është manjak për pushtet dhe pasuri

Koço Kokëdhima, dikur mentori i Edi Ramës, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka deklaruar se kryeministri Rama, është një manjak për pushtet dhe pasuri.

“Edi Rama është një manjak për pushtet dhe pasuri. Nuk kam pikë dyshimi për këtë gjë. Kam shumë informacion se cfarë ndodh në këtë vend. Edi Rama ëshë manjak për pushtet dhe para. Ai sot vërtet i ka akumuluar të gjithë pushtete, por është i vdekur, është moralisht dhe politikisht i mbaruar”, u shpreh Kokëdhima. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje