Një banesë shkrumbohet nga flakët

Lushnje – Një banesë në qytetin e Lushnjes ëhstë shkrumbuar nga zjarri, pasi flakët kanë përfshirë të gjithë apartamentin në katin e pestë të një pallati.

Shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për lokalizimin e zjarrit dhe shmangien e përhapjes së flakëve te banesat e  tjera.

Fatmirësisht në momentin e ngjarjes nuk ka pasur njeri në banesë.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje